Zwiększanie wydajności pracy systemów oraz bezpieczne przechowywanie danych to główne elementy nad którymi sprawujemy stałą kontrolę między innymi poprzez bieżącą konserwację systemów oraz ich aktualizację, konfigurację dostosowaną do wymogów danej firm oraz szkolenie pracowników z zakresu bezpiecznego korzystania z baz danych i obsługi urządzeń.

O firmie

To, co cenimy sobie najbardziej, to stale powiększająca się grupa zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług oraz zdecydowali się na stałą współpracę. Nigdy nie pozostajemy obojętni na ich zaufanie. Dla stałych klientów przygotowujemy specjalne promocje i atrakcyjne rabaty. Współpracującym z nami firmom oferujemy ponadto gwarancję profesjonalnych usług i porad wykonywanych w oparciu o doświadczenie i wiedzę.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy również zlecenia specjalne. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i nie boimy się wyzwań.


Nasze zasady!

  • Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny 
    (nie ma tu znaczenia wielkość firmy czy instytucji).

  • Każdego Klienta traktujemy indywidualnie 
    (różne firmy, różni ludzie, różne branże = różne pomysły i rozwiązania).

  • Jesteśmy zawsze gotowi by pomagać i rozwiązywać informatyczne problemy naszych Klientów. 
    (rynek usług informatycznych staje się coraz bardziej wymagający, nigdy nie pozostajemy w tyle).

Zadowolonych klientów
Wykonanych projektów
Serwerów pod opieką
Wdrożeń

Outsourcing IT

Szybkość, pewność i niezawodność - to cechy, które mają olbrzymie znaczenie w przypadku prowadzenia firmy. My to wiemy, dlatego właśnie przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów biznesowych. Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami infrastruktura informatyczna Państwa firmy będzie działać bez zarzutu, a każda awaria zostanie usunięta w możliwie najkrótszym czasie.
Przekonaj się!